Malowanie dachów

 
Renowacja pokryć dachowych: mycie, czyszczenie, impregnacja i malowanie dachówek, oraz dachów blaszanych.

Firma APIUM
Profesjonaliści dla Ciebie

Używamy najlepszych światowych producentów przemysłowych farb nawierzchniowych, gruntujących, oraz środków przygotowujących podłoże. Sprawdzimy i ocenimy stan starej powłoki malarskiej, oraz dobierzemy odpowiedni system malarski. Stawiamy na jakość, trwałość koloru i wytrzymałość powłok malarskich.

W naszej pracy używamy nowoczesnego, wysokiej klasy sprzęty jak myjki ciśnieniowe do mycia dachów, agregaty malarskie i elektronarzędzia.

Oferujemy nieodpłatną, kompleksową wycenę prac. Doradztwo, oraz dobór koloru według wzornika RAL.

Apium to gwarancja wysokiej jakości wykonywanych prac. To gwarancja sprawnej i terminowej realizacji zamówień.Proces technologiczny dzielimy na etapy :

* mechaniczne usunięcie ognisk rdzy oraz odchodzących farb z
powierzchni dachu pokrytego blachą.

* odtłuszczenie oraz umycie dachu przy pomocy pianownicy, oraz
myjki ciśnieniowej z zastosowaniem specjalistycznych
detergentów.

* zabezpieczenie miejsc wyszlifowanych farbą gruntującą.

* dwukrotne malowanie dachu przy użyciu agregatu malarskiego, oraz akcesoriów
malarskich.

Naszym nadrzędnym celem jest Państwa satysfakcja z wykonywanych przez nas prac. Zapraszamy do korzystania z Naszych usług i współpracy.

Pozostałe usługi

Remontowo - budowlane

Usługi remontowo-budowlane o szerokim zakresie z wykorzystaniem technik alpinistycznych...

Instalacje odgromowe

Cieszymy się ze wspólpracą z firmami branży elektrycznej. Trudno dostępne montażę, zbyt pochylony dach, z nami pójdzie sprawnie i bezpiecznie.

Malowanie dachów

Malowanie dachów: Używamy najlepszych światowych producentów przemysłowych farb nawierzchniowych, gruntujących, oraz środków przygotowujących podłoże. Sprawdzimy i ocenimy stan starej powłoki malarskiej, oraz dobierzemy odpowiedni system malarski. Stawiamy na jakość, trwałość koloru i wytrzymałość powłok malarskich.

Mycie okien

Świadczymy usługi mycia okien i przeszkleń trudno dostępnych. W naszej pracy używamy profesjonalnych środków i sprzętu. Dzięki temu, standard wykonywanych prac jest na wysokim poziomie...