Malowanie dachów

 
Renowacja pokryć dachowych: mycie, czyszczenie, impregnacja i malowanie dachówek, oraz dachów blaszanych.
Do zleconych prac podchodzimy z należytą starannością.
W naszej pracy używamy nowoczesnego, wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu jak myjki ciśnieniowe do mycia dachów i elewacji, agregaty malarskie i elektronarzędzia.

Malowanie dachu:
Używamy najlepszych światowych producentów przemysłowych farb nawierzchniowych
oraz środków przygotowujących podłoże.
Stawiamy na jakość i wytrzymałość powłok malarskich, które posiadają 3 razy większą żywotność od powszechnie stosowanych farb komercyjnych.

Proces technologiczny dzielimy na etapy :

  • Mechaniczne usunięcie ognisk rdzy oraz odchodzących farb z powierzchni dachu pokrytego blachą.
  • odtłuszczenie oraz umycie dachu przy pomocy pianownicy oraz myjki ciśnieniowej z zastosowaniem specjalistycznych detergentów.
  • malowanie dachu ( ilość warst uzależniona od rodzaju farby ) przy użyciu agregatu malarskiego, oraz akcesoriów malarskich.

Każde zlecenia wymagają indywidualnego podejścia. Proszę o kontakt w celu dokładnej kalkulacji kosztów. Oferujemy nieodpłatną, kompleksową wycenę prac.

Bierzemy pod uwagę wiele aspektów takich jak:

  • Orientacyjny metraż powierzchni
  • Współczynnik pofalowania
  • Rodzaj pokrycia dachowego

Dzięki temu oraz wysokim kwalifikacjom naszych pracowników standard wykonywanych prac jest na wysokim poziomie.


Naszym nadrzędnym celem jest Państwa satysfakcja z wykonywanych przez nas prac. Zapraszamy do korzystania z Naszych usług i współpracy.Pozostałe usługi

Remontowo - budowlane

Usługi remontowo-budowlane o szerokim zakresie z wykorzystaniem technik alpinistycznych...

Instalacje odgromowe

Cieszymy się ze wspólpracą z firmami branży elektrycznej. Trudno dostępne montażę, zbyt pochylony dach, z nami pójdzie sprawnie i bezpiecznie.

Malowanie dachów

W naszej pracy używamy nowoczesnego, wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu jak myjki ciśnieniowe do mycia dachów i elewacji, agregaty malarskie i elektronarzędzia...

Mycie okien

Świadczymy usługi mycia okien i przeszkleń trudno dostępnych. W naszej pracy używamy profesjonalnych środków i sprzętu. Dzięki temu, standard wykonywanych prac jest na wysokim poziomie...